B173HW01 V5

| Panel Model | B173HW01 V5 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B173HW01 V5 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 381.888×214.812 mm |
| Omrids | 398.1×232.8×6 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B173HW01 V5.
AUO B173HW01 V5 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B173HW01 V5 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B173HW01 V5 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B173HW01 V5 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B173HW01 V5 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B173HW01 V5 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B173HW01 V5 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B173HW01 V5 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B173HW01 V5"
- AUO B173HW01 V5
- B173HW01 V5 datablad
- B173HW01 V5 billede
- B173HW01 V5 pris
- B173HW01 V5 distributør
